Ankara Kombi Bakım ve Onarım Merkezi
info@erbozteknik.com

Keçiören Kombi Servisi

Ankara Keçiören bölgesinde tüm markalarda 7/24 kombi acil servis hizmetimizle yanınızdayız. Doğalgaz Kombi; günlük hayatımızda hava koşullarına göre ofislerde ve hatta bireysel olarak evlerimizde kullandığımız bir üründür. Ankara Keçiören bölgesinde kombi bakım tamir ve onarım servisi olarak, amacımız sizlerin evlerinizde sıcak günlerde serin tutmak, soğuk günlerde ise sıcacık tutmaktır. Ankara Keçiören bölgesinde en baştan beri güvenilirliğini kanıtlamış, mutlak müşteri memnuniyetini benimsemiş ve hizmetlerini zamanında yerine getiren bir ekibe sahibiz. Hizmetlerimizi 7/24 esasına dayalı olarak servisimizi arayan siz değerli müşterilerimize götürebilmekteyiz. Uzman kadro, deneyimli ekip ve güleryüzlü servisimiz ile %100 memnuniyet için çalışmaktayız.

Ankara Mamak da Kombi Bakımı Acil Servis Hizmet

Tüm markalarda 7/24 kombi acil servis hizmetimizle yanınızdayız. Kombinizi bize gönül rahatlığı ile sorunlarının tamir edilmesi bakımının yapılması için, güler yüzlü ve işini bilen personelimiz bir telefon uzağınızdadır.

Kombi kullananlar kullanımdan bir süre sonra ısınma problemi ya da yükek fatura sorunundan şikayet ettikleri bilinmektedir. Ancak bilinmesi gereken bir gerçek vardır ki, düzenli kombi bakımı, kombinizin sağlıklı çalışmasında en önemli faktördür. Bu nedenle senede 1 defa mutlaka kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi doğalgaz kombilerinde de arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızalar arasında en sık görülenler ise şunlardır: Kombiniz çok ses çıkardığı için gürültü yapıyor olabilir. Kombiniz veya petekleriniz su akıtıyor olabilir. Petekleriniz sıcak suyu çalıştırdığınızda çok ısınıyor olabilir. Kombi çalıştırdığınız anda patlamalı yanıyor olabilir. Kombinizden sıcak su gelmiyor olabilir. Kombi petekleri ısıtmıyor olabilir..

Ankara Keçiören Kombi Servisi olarak kombilerinizi ilk günki haline getirerek evlerinizin tam performansla ısınmasını sağlıyoruz. Ankara Keçiören Kombi Servisi olarak 24 saat hizmetinizdeyiz. Ankara Keçiören Kombi Servisi bi telefon kadar size yakın. Ankara Keçiören Kombi Servisimize 0312 364 24 17 ve 0536 712 45 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
WhatsApp chat