Ankara Kombi Bakım ve Onarım Merkezi
info@erbozteknik.com

Kayaş Kombi Servisi

Kayaş Kombi Servisi

0312 367 49 54 – 0536 712 45 66

Kayaş kombi servisi Kayaş’ da kombi ile alakalı bakım, servis, montaj, arızaları için bizi arayabilirsiniz.

Kombi servisi alanında en iyi ve kaliteli hizmeti Kayaş’ ta siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kayaş Kombi Tamir Servisi

Arçelik, Beko, Demirdöküm, Buderus, Baymak, Baykan, Ariston, Airfel, Vaillant, Viessmann, Protherm, Ferroli, E.C.A marka kombilerinizin sorunlarından bakımlarına kadar her türlü işlemde arayabileceğiniz iletişim numaralarımız size kısa sürede dönüş yaparak cihazınızla ilgilenecektir.

Kombi alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle Kayaş da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kayaş kombi tamir servisi Her türlü kombi bakımı, montajı ve tamiri gibi işlemlerinizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Lütfen dikkat: Bizimle irtibata geçtiğiniz zaman cihazınızın markasını modelini şikayetinizi ve veriyorsa arıza kodunu söyleyiniz bu şekilde kombinize çok daha hızlı müdahale etme imkanımız olur.

Kayaş Kombi Bakımı

Kayaş’ ta kombi yanma verimini arttırmak amacı ile iç tozlarının temizlenmesi.

Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra tekrar kontrol edilerek tesisatın durumuna bakılması, eğer filtre tekrar pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda sağlayacaktır.

Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .

Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.

Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı

Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet değeri istenen değerde değilse değiştirilmesi

Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış kontrolünün gerçekleştirilmesi.

Fan motoru kontrolü kirlenmiş fan motoru balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.

Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.

Bizi Arayın
WhatsApp chat