Ankara Kombi Bakım ve Onarım Merkezi
info@erbozteknik.com

Daikin Kombi Servisi

Daikin Teknik Servis

Daikin kombi servisi arayanlara en iyi teknik servis personeli ile çalışma şansı sunuyoruz. Daikin marka, her model kombi servisi ihtiyaçlarınızda, Ankara da çeşitli noktalardaki Daikin servisleri sorunlarınıza çözümler bulabilir.

İletişim 0536 712 45 66

Daikin Özel Kombi Servisi

Daikin Teknik Servis’imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Daikin teknik servis ekibi; arızalanan, zaman içerisinde performans kaybı yaşayıp bakıma ihtiyaç duyan Daikin kombinizin bakımını yapmak ve arızalanan parçaları tamir edilebilecek durumda ise tamir etmek yada yenisiyle değiştirmek için çalışmaktadır.

Daikin personeli ile Ankara ve tüm mahallelerinde güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üreten Daikin kombi servisiyiz. Ankara kombi servisi yılların verdiği tecrübe ve Daikin kombi alanında uzmanlaşmış teknik servisi ile mobil Daikin kombi tamir servis araçlarını kullanarak kombi arızalarına anında müdahale edebilmektedir. Ankarada artık Daikin kombi tamircisi aramanıza gerek yok. Bize ulaşın, Ankarada kombi servis isteyin. Daikin kombi bakımını, onarımını hızlı ve ekonomik bir şekilde yapalım.

En Çok Tercih Edilen Servis
Diğer müşterilerimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.

Daikin Kombi Bakımı

Ankara da Daikin kombi bakımı nasıl yapılıyor? Kombi arızalanmadan bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Kombi bakımı yaptırmak, doğalgaz tasarrufu sağladığı gibi kombinizin kullanım ömrünü uzatmasıda ayrı bir konudur. Kullanım sıklığı gibi çeşitli sebeplerden ötürü Daikin kombiler zamanla arızalanabilirler. Kış ve yaz aylarında düzenli Daikin kombinizin bakımının yapılması, bu arızaların yaşanmadan çözülmesine yardımcı olur. Böyle bir durumla karşılaştığınızda çevrenizden Daikin kombi servisi bulabilir, konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız Daikin kombi bakımı, onarımı ve tamir hizmeti vermektedir. Ankara ve ilçelerinde Daikin bakım hizmeti veren tanınmış firmalar arasında yer alan servisimiz, bu tecrübesi ile sizlere en kaliteli ve güvenli onarım hizmetini sunacaktır. Uygun Daikin kombi bakım fiyatları ile bölgenin lider kombi servisi olarak Daikin kombinin bakımını biz yapalım, kusursuz bir işçilikle size teslim edelim.

Daikin Kombi Bakımı Avantajları;

Sıcak su kullanırken daha az enerji harcarsınız.
Radyatöre giden suyun daha sıcak ulaşmasını sağlar.
Temizlenen bacası sayesinde daha az enerji ile daha çok performans alırsınız.
Kombi az arızalanır.
Kombi sessiz çalışır.

Daikin Kombi Tamiri

Talep etmeniz durumunda Daikin kombi servisi adresinize gelerek, gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenecek olan sorun yada arızaya göre çözüm odaklı çalışma yapmaktadır. Yaz, kış kaliteli kullanım için Daikin veya farklı marka kombi tamiri ihtiyacınız olursa Daikin tamircisi hizmetinizdedir. Kalitesiyle ön plana çıkmış Daikin kombi yedek parçalarının tamirini profesyonellere yaptırabilirsiniz. Hiç bir şey için geç değildir! Yeni kombi projenizde birde bizden Daikin kombi fiyat teklifi alın. Kim bilir belki de Ankaradaki yeni kombi servisiniz biz olabiliriz. Bir telefonla ulaşabileceğiniz Anakra daki Daikin kombi tamircisi yerine size uzak servislerle zaman kaybetmeyin.

Daikin kombi yedek parçaları ve tanımları;

Daikin kombi eşanjör değişimi.
Kombinin büyük parçalarından biridir. Eşanjörün kireçlenme, delinme vb. duruma bağlı olarak değişmesi gerekir.
Daikin kombi diyafram değişimi
Diyafram plastik bir parça, conta yada membran. Yırtılma veya delinme varsa tamiri mümkün değildir. Değişimi yapılmaktadır.

Daikin kombi kart değişimi
Elektronik kartlar değişebilir. Oluşan hasara göre tamir edilebilir.

Daikin kombi ntc değişimi
Petek ve kombi içinde dolaşan suyun derecesini ölçen parçanın adı Negative Temperature Coefficient Sensor (NTC) sensördür. NTC (Isı Sensörü) en çok arızalanan parça. Kombi modeline göre 2 veya daha fazla olabilir. Tamir edilemez, değişir.

Daikin kombi prosestat değişimi
Prosestat fan bekçisi, yardımcısı. Hermetik kombi modellerinde, atık gaz sistemini kontrol eden parça.

Daikin kombi anakart değişimi
Kombi anakartı işlemci ve belirli parçalar dışında tamir edilebilir. Test edilen anakart tamir edilemiyorsa değişmesi gerekir.

Daikin kombi fan değişimi
Daikin hermetik kombilerde atık gazı dışarı, temiz havayı içeri çeken fan çabuk arızalanan parçadır. Tamiri maliyetli olduğu kadar parça fiyatıda pahalıdır.

Daikin kombi türbin değişimi
Radyatör suyu ile alakası olmayan türbin, evdeki sıcak su musluğu açıldığında Daikin kombinin çalışmasını sağlamaktadır.

Daikin kombi sensör değişimi
Kombide bulunan sensörler modül parçalar olduğu için tamir edilememektedir. Değiştirmemiz gerekir.

Daikin kombi baca değişimi
Bacalı, hermetik, yoğuşmalı kombilerde baca tipleri ve kullanım şekilleri farklıdır. Servis personelimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Daikin kombi conta değişimi
Küçük plastik parça, düşük maliyetle değişebilir.

Daikin kombi devirdaim pompası değişimi
Kombi sirkülasyon pompası, arıza durumuna bağlı olarak sıfır fiyatının yarısına tamir edilebilir.

Daikin kombi doldurma musluğu değişimi
Doldurma musluğu kombiye su dolumu görevi görür, kırılabilir, bozulabilir. Tamiri olmaz, yenisi ile değiştirmek gerekir.

Daikin kombi düğme değişimi
Kombi markasına, Daikin modeline göre farklı düğmeler bulunmaktadır. Bazı düğmeler anakart ve ekran kartına bağlı olabilir. Kırılma vb. durumlarda tamir işlemi yapılabilir.

Daikin kombi fan motoru değişimi
Fan Değişimi bölümündeki şeyler aynen burada da geçerlidir.
Daikin kombi fan rulman değişimi
Daikin kombi filtre değişimi
Petek yada radyatörlere giden suyudaki pislik ve tortuları filtre ederek ısı transferine yardımcı olan parça.
Daikin kombi gaz valfi değişimi
Çoğu zaman değişimi yapılan parçadır. Tamir uygulanabilir fakat bu işlem hasarın nedenine bağlıdır.
Daikin kombi genleşme tankı değişimi
Daikin kombi genleşme tankı sibop değişimi
Bazen genleşme tankının değişmesi gerekli olabilir.
Daikin kombi hortumu değişimi
Daikin kombi kazan değişimi
Daikin kombi kollektör değişimi
Daikin kombi manometre değişimi
Daikin kombi parça değişimi
Daikin kombi salyangoz değişimi
Daikin kombi ventil değişimi
Daikin kombi yer değişimi
Bir odadan diğerine yada odada başka duvara yer değişimi yapabiliriz.

Bizi Arayın
WhatsApp chat